Światowy Dzień Zdrowia - ,,Depresja – porozmawiajmy o niej’’

12Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Świdwinie informuje, iż  w dniu 7 kwietnia, jak co roku, w rocznicę powstania Światowej Organizacji Zdrowia obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. Założeniem kampanii jest mobilizacja działań poświęconych konkretnym zagadnieniom i problemom zdrowotnych, ważnym dla ludzi na całym świecie. Tematem przewodnim akcji w 2017 r. jest depresja.

Więcej…
 
„Fundusze Europejskie na szkolenia – wsparcie dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych”
plakat

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Szczecinku serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na szkolenia – wsparcie dla przedsiębiorców oraz osób fizycznych”, które odbędzie się 12 kwietnia br. o godz. 10:00, w sali narad nr 202 Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16. Celem spotkania informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców oraz osoby fizyczne na udział w szkoleniach. Podczas spotkania omówione zostaną zasady działania Bazy Usług Rozwojowych. Specjaliści ds. Funduszy Europejskich wskażą m.in. jakie przedsiębiorstwa mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenia, jaka jest wysokość dofinansowania i od czego zależy oraz jakie są warunki i zasady dofinansowania usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw. Dodatkowo podczas spotkania omówione zostaną możliwości udziału osób fizycznych w szkoleniach finansowanych ze środków unijnych. Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw chcących podnieść kompetencje swoich pracowników oraz do osób fizycznych, zamierzających uczestniczyć z własnej inicjatywy w szkoleniach i kursach w zakresie kształtowania kompetencji informatycznych oraz porozumiewania się w językach obcych.

Więcej…
 
Jarmark Wielkanocny w Połczynie -Zdroju
dsc_0014

Od 7 do 8 kwietnia na ul. Grunwaldzkiej w Połczynie-Zdroju będzie odbywał się tradycyjnie Jarmark Wielkanocny. W piątek (w godzinach 11:00-16:00) na stoisku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Połczynie-Zdroju będzie można nabyć stroiki i ozdoby świąteczne, ręcznie wykonane kartki świąteczne oraz babeczki do święconki i minimazurki przygotowane przez uczniów naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy!

Justyna Zalewska

 
„AKTYWNY SAMORZĄD"

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdwinie informuje, że rozpoczyna realizację pilotażowego programu „AKTYWNY SAMORZĄD”, finansowanego ze środków PFRON skierowanego do osób niepełnosprawnych z terenu powiatu świdwińskiego.

Więcej…
 
XXVIII Sesja Rady Powiatu Świdwińskiego

img_9646W dniu 30 marca w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyły się obrady XXVIII Sesji Rady Powiatu. Przewodnicząca Rady Danuta Malitowska dokonała otwarcia obrad, witając radnych, przybyłych gości, telewidzów za pośrednictwem TV REGA oraz przedstawiła porządek obrad. Po stwierdzeniu quorum oraz jednogłośnym przyjęciu protokołu z poprzedniej sesji, Starosta Mirosław Majka przedstawił informację z pracy Zarządu Powiatu w okresie międzysesyjnym. W punkcie tym głos zabrała Krystyna Wojnicka. W ramach interpelacji głos zabrał Jacek Hernoga oraz Janusz Wierzbicki. Kolejnym punktem obrad było przedstawienie stanu porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie Powiatu Świdwińskiego w 2016 r. przez nadkom. Krzysztofa Potasznika Naczelnika Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie.

Więcej…
 
Superprzedszkolaki 2017

Publiczne Przedszkole nr 1 w Świdwinie bierze udział w plebiscycie Gazety koszalińskiej na najsympatyczniejszą grupę przedszkolną
Głosujcie na dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 w Świdwinie!!!

Więcej…
 
Zaproszenie

VIII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dzięwcząt o Puchar Burmistrza Połczyna - Zdroju

Więcej…
 
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej w ZSP
18

24 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Połczynie-Zdroju odbyły się Eliminacje Powiatowe XXXX Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Turniej organizowała Komenda Powiatowa PSP w Świdwinie oraz Zarząd Powiatowy Związku Ochotniczych Straży RP Powiatu Świdwińskiego. W zmaganiach udział wzięło 32 zawodników z 13 szkół z naszego powiatu. Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne. Uczniowie mieli do rozwiązania test składający się z 30 pytań dotyczących pożarniczego rzemiosła, pomocy przedmedycznej oraz historii pożarnictwa.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 3 z 319

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

tremodernizacja

Naszą witrynę przegląda teraz 162 gości