„Wiosenny Turniej Tańca Sportowego"

Studio Tańca "Iskra" Świdwin rywalizowało na XIII „Wiosennym Turnieju Tańca Sportowego" w Kamieniu Pomorskim. Tancerze stawili czoła parom z całej Polski i po raz kolejny nie zawiedli naszych oczekiwań:

Więcej…
 
MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIDWIŃSKIEGO W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Zgodnie z terminarzem powiatowych zawodów sportowych młodzieży szkolnej Miejski Szkolny Związek Sportowy w Świdwinie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów Powiatu Świdwińskiego do udziału w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowych  Biegach Przełajowych. Zawody sportowe są finansowane ze środków Powiatu Świdwińskiego.

Więcej…
 
WYNIKI KONKURSU NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH W 2017 ROKU

Zarząd Powiatu informuje, że został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2017 r. W odpowiedzi na ogłoszony konkurs wpłynęło 9 ofert na zadania w zakresie :

Więcej…
 
Zaproszenie

MKS Mieszko zaprasza na  mecz o mistrzostwo III LIGI:  MKS Mieszko vs Bronek Koszalin

Więcej…
 
KB SPRINT ŚWIDWIN W GDYNI
17392798_301867430230923_277158412_n

19 marca br. wzięliśmy udział w 2 edycji Onico Półmaraton Gdynia 2017r. W imprezie startowało około 6 000 zawodników, wśród nich byli również reprezentanci ponad 30 krajów Europy i Afryki . Atmosfera na trasie była fantastyczna, kibice zrobili wszystko, żeby umilić czas wszystkim zawodnikom. Zawody w Gdyni rozpoczęły wyścig o zdobycie Korony półmaratonów. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze swojego startu, część z nas zrobiła planowaną „życiówkę”. Kolejny półmaraton 26 marca w Poznaniu.

Więcej…
 
Kto w sercu i pamięci pozostaje – nie umiera nigdy!!!

Piłkarscy oldboje, przyjaciele, znajomi i przedstawiciele samorządów Powiatu, Miasta, Gminy Świdwin oraz Gminy Sławoborze w sobotę 18 marca 2017 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Jana Pawła II 5 w Świdwinie, w związku ze zbliżającą się kolejną rocznicą śmierci Zbigniewa Rausa uczcili pamięć o nim. Kiedy żył znali go tu niemal wszyscy. O sporcie wiedział wszystko, Mawiano o nim - „alfa i omega” świdwińskiego sportu, człowiek „orkiestra”. Trener i działacz sportowy - w tym twórca rozgrywek Pomorskiej Ligi Oldbojów w Piłce Nożnej. Niezwykle kompetentny i życzliwy dla przyjaciół sportu. Wspólnymi siłami zorganizowano tu cykliczny już V Memoriał im. Zbigniewa Rausa w Halowej Piłce Nożnej Oldbojów.

Więcej…
 
Szkoła cukrzycy

Szkoła Cukrzycy zaprasza na kolejne spotkanie wszystkich zainteresowanych. Temat spotkania: Retinopatia, nefropatia, neuropatia - łatwiej zapobiegać niż leczyć. Stopa cukrzycowa.

Więcej…
 
Informacja

Terminarz posiedzeń komisji Rady Powiatu w Świdwinie w miesiącu marcu 2017 r.

 

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 319

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

tremodernizacja

Naszą witrynę przegląda teraz 161 gości