Zrób mammografię na wiosnę !
m

Z uwagi na zmiany w organizacji Programu Profilaktycznego Raka Piersi przez Ministerstwo Zdrowia nie są wysyłane indywidualne zaproszenia na bezpłatne badania mammograficzne do kobiet urodzonych w roku 1966 oraz 1967. Dlatego ważne jest, aby informacja o wskazaniu do wykonania badania dla kobiet urodzonych w tych latach, dotarła zarówno przez media, jak i rodziny i pracodawców. Stąd nasz apel o propagowanie informacji o przyjeździe mammobusu do wszystkich, którym nie jest obojętne zdrowie kobiet. Niezwykle ważne jest, aby badanie wykonywać od 50 roku życia, co daje możliwość odbycia pełnych 10 rund badań przesiewowych oraz wykrycie ewentualnych zmian nowotworowych we wczesnym etapie ich rozwoju. Zrób mammografię na wiosnę!

Panie, które w 2017 kończą 50 lat właśnie w tym roku wchodzą do Programu, który umożliwia badania bezpłatne i bez skierowania.

Więcej…
 
Pierwszy etap budowy bloku operacyjnego zakończony

IMG_9582Powiat Świdwiński jako partner inwestycyjny wraz z operatorem szpitala - Przyjazny Szpital w Połczynie - Zdroju Sp. z o.o. zakończył pierwszy etap tj. roboty budowlane polegające na budowie bloku operacyjnego. Kolejnym etapem jest wyposażenie w niezbędny sprzęt. Wartość robót budowlanych 2 400 000 zł

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Sukcesy tancerzy z "Iskry"

Tancerze „Iskry" bardzo dobrze będą wspominać pierwszy turniej po zimowej przerwie, który odbył się 04.03.2017 w Szczecinku. ”OTTT o Memoriał Barbary Krzyżanowskiej-Ksok co roku gromadzi pary z całej Polski, co czyni go jednym z największych turniejów tańca towarzyskiego w naszym regionie. Podopieczni Katarzyny Radomskiej nie zawiedli naszych oczekiwań i uplasowali się w ścisłej czołówce swoich kategorii:

Więcej…
 
Podsumowanie Turnieju finałowego PLAS Browar Połczyn Kobiet i Mężczyzn
dsc08844_1575x1050

W sobotę 11 marca w połczyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej rozegrano Turniej finałowy Połczyńskiej Ligi Amatorskiej Siatkówki Browar Połczyn Kobiet i Mężczyzn. Organizatorami byli klub MKS Mieszko Połczyn-Zdrój, Gmina Połczyn-Zdrój oraz Browar Fuhrmann w Połczynie-Zdroju. PLAS Browar Połczyn Kobiet.

Więcej…
 
Powiatowy konkurs na najładniejszą pisankę wielkanocną 2017
pisanka

Centrum Kultury w Połczynie-Zdroju zaprasza do udziału w konkursie Na najładniejszą pisankę wielkanocną. Po raz pierwszy konkurs ma zasięg powiatowy! Konkurs skierowany jest do osób indywidualnych, które ukończyły 18 lat – twórców amatorów z terenu naszego powiatu.

Konkurs przewiduje 3 kategorie:

Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana metodą tradycyjną;

Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana dowolną techniką zdobienia jaj;

Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana z dowolnie wybranych materiałów.

Pisanki należy dostarczyć w opakowaniu wraz z czytelnie wypełnioną kartą zgłoszenia na adres: Centrum Kultury – Biblioteka Publiczna (Zamek); ul. Zamkowa 7; 78-320 Połczyn-Zdrój. Termin złożenia prac konkursowych upływa 3 kwietnia 2017 r. o godzinie 15.30.

Więcej…
 
Informacja

Wyniki III Ligi Mężczyzn XIV Kolejka

Więcej…
 
Bieg Zaślubin
img_5078

W niedzielę 12 marca br. odbył się XXXI Międzynarodowy Bieg Zaślubin w Kołobrzegu, który cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony biegaczy jak i kibiców. W biegu na 15 km wzięło udział 877 zawodników. Nasi świdwiński zawodnicy z Klubu Biegacza Sprint dobiegając do mety osiągnęli następujące wyniki:

 

Więcej…
 
Połczyński Festiwal Szachowy 2017

W dniu 11 i 12 marca w sanatorium „Gryf” w Połczynie-Zdroju, odbyły się Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Świdwińskiego w Szachach w Kategorii Junior i Senior. W pierwszym dniu 67 młodych szachistów rywalizowało w turnieju Junior o Puchar Pana Mirosława Majki – Starosty Powiatu Świdwińskiego.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 319

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

tremodernizacja

Naszą witrynę przegląda teraz 158 gości