Zaproszenie prezydenta Miasta Szczecin na Dni Skandynawskie
002Szanowni Państwo, Mam zaszczyt zaprosić Państwa na kolejną, czwartą edycję Dni Skandynawskich, które w tym roku obchodzone będą w dniach 30 marca - 2 kwietnia. Prezentacja działań w ramach polskoskandynawskiej współpracy gospodarczej, a także promocja kultury i edukacji krajów skandynawskich w Polsce odbywać się będzie we współpracy z Ambasadami Danii, Szwecji i Norwegii oraz partnera strategicznego tegorocznego wydarzenia, Ambasady Finlandii.
Więcej…
 
AMAZONKI ŚWIĘTOWAŁY DZIEŃ KOBIET
am

W dniu 8 marca 2017 r. odbyło się spotkanie „Amazonek" i zaproszonych gości z okazji Dnia Kobiet. Dzięki takim świętom jak to, mamy okazję się spotkać. Świętować wspólnie w dużym gronie i planować dalsze działania. Dzięki takim spotkaniom dowartościowujemy się, pozwala nam to na odprężenie, nabieramy zdrowej energii i staramy się normalnie funkcjonować z uśmiechem na twarzy.

Więcej…
 
Informacja
plakat

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Szczecinku serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne pn.: Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców – wsparcie sektora turystycznego w województwie zachodniopomorskim, które odbędzie się 21 marca br. o godz. 10:00, w sali nr 106 (I piętro) Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16. Celem spotkania informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców na inwestycje w produkty i atrakcje sektora turystycznego województwa zachodniopomorskiego. Podczas spotkania umówiona zostanie pełna dokumentacja konkursowa dla działania 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020 oraz przedstawione zostaną informacje na temat innych możliwych źródeł dofinansowania dla branży turystycznej.

Więcej…
 
Spotkanie edukacyjne dla Diabetyków

Stowarzyszenie Diabetyków w dniu 15 marca [środa] zaprasza na spotkanie edukacyjne. Temat spotkania: Oleje Świata i ich oddziaływanie na naszą pamięć. Spotkanie odbędzie się w Świdwińskim Domu Samopomocy o godz. 14.00, a wykład poprowadzi dietetyk mgr Łukasz Stański. Zapraszamy chorych z rodzinami i wszystkich zainteresowanych.

 

Zarząd Diabetyków

Prezes Paweł Gasztold

 
Zapowiedzi sportowe - Połczyn - Zdrój

Najbliższe mecze w Połczynie - Zdroju

Więcej…
 
Ach, co to był za bal !

Aby tradycji stało się zadość, 08.02.2017roku, przedszkolaki wraz z koleżankami i kolegami z młodszych klas szkoły podstawowej, bawili się na balu karnawałowym. Był to dzień szczególny i długo oczekiwany przez wszystkich. Zabawa rozpoczęła się od prezentacji przebierańców. Na balu więc bawiliśmy się z: księżniczkami, wróżkami, biedronką, sportowcami , rycerzami , piratami, spidermanem, batmanem i policjantem.

Więcej…
 
Informacja

Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców odbyły się dnia 07 lutego 2017 r. Udział w zawodach wzięły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z terenu Powiatu Świdwińskiego.

Więcej…
 
MKS Mieszko zaprasza

Mecz o Mistrzostwo III Ligi MKS Mieszko vs Olimp Łobez - 10 marca 2017 r. (piątek) godz. 18:00 w Połczynie - Zdroju.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 319

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

tremodernizacja

Naszą witrynę przegląda teraz 163 gości