Dzieci Płocka na feriach w Połczynie-Zdroju
2

DZIECI PŁOCKA

na feriach zimowych 2017 w Zespole Placówek Oświatowych

w Połczynie-Zdroju ( w Domu Wczasów Dziecięcych).

W terminie od 13.02.2017r. - 19.02.2017r. w Zespole Placówek Oświatowych w Połczynie-Zdroju przebywało 90 dzieci w wieku 9-16 lat z Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „ Dzieci Płocka”..

Katalog Dzieci Płocka <---kliknij

 

Więcej…
 
Mobilny Punkt Informacyjny w Świdwinie

widwinLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku wraz ze Starostwem Powiatowym w Świdwinie, serdecznie zapraszają na indywidualne spotkanie – rozmowę  ze specjalistą ds. funduszy europejskich w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego, podczas którego będzie można otrzymać informację m.in. o:

-        wsparciu z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020,

-        środkach na otwarcie działalności gospodarczej,

-        dotacjach i pożyczkach na rozwój prowadzonej działalności gospodarczej,

-        finansowaniu kursów i szkoleń zmierzających do podniesienia kwalifikacji zawodowych,

-        zasadach pozyskania dofinansowania,

-        aktualnych i przyszłych ogłoszeniach o naborach wniosków.

Więcej…
 
Przybysław z Pucharem Wójta Gminy Świdwin

26 lutego 2017 roku w Hali Sportowej w Lekowie odbył się HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ o Puchar Wójta Gminy Świdwin. Organizatorem turnieju była Gmina Świdwin, a jego uczestnikami zespoły z miejscowości gminy Świdwin. W turnieju uczestniczyło 10 zespołów - w drodze losowania podzielonych na dwie grupy. W grupie A wystąpili: Krosino, Smardzko, Kluczkowo, Oldboje Gmina Świdwin i Klępczewo. Natomiast w grupie B zagrali: Bełtno, Lekowo, Przybysław, Oldboje Ikar Krosino i Rusinowo. Zawody w grupach rozegrano systemem „każdy z każdym”, zmiany „lotne”, czas zawodów 1 x 10 min.

Więcej…
 
UKS AVATAR LEKOWO

W drugim tygodniu ferii zimowych zorganizowaliśmy sześciodniowy (21-26.02.2017) obóz sportowo - wypoczynkowy. Brało w nim udział 27 dzieci, członków naszego klubu. Kierownikiem obozu był Sebastian Basiejko, zajęcia sportowo - rekreacyjne prowadził trener Krzysztof Gancarz, natomiast Pani Danuta Bywalec - nauczycielka biologii w Zespole Szkół w Lekowie realizowała "Ogólnopolski Program Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych" opracowany przez Fundację MEDICOVER objęty Honorowym Patronatem Minister Edukacji Narodowej. Ponadto uczestnicy obozu codziennie, przez 5 dni uczyli się pływać lub doskonalili swoje umiejętności z Akademią Animus w Parku Wodnym Relax w Świdwinie.

Więcej…
 
SUKCES PIŁKARZY AP TECHNIK ŚWIDWIN

Finałem rozegranym 25 lutego 2017 r. - w hali Gwardii w Koszalinie – zakończył się 57. Halowy Turniej Piłkarski dla Dzieci im. Stanisława Figasa. Znaczącą rolę, w tym prestiżowym wydarzeniu, odegrali piłkarze AP Technik Świdwin zajmując III miejsce w kat. starszych. W finałowych rozgrywkach ulegli jedynie drużynie Unii Białogard, która ostatecznie zajęła II miejsce za triumfatorem - Gwardią Koszalin. Wspomnieć należy, że świdwinianie, podopieczni trenera Leszka Kuzio, drugi rok z rzędu zajmują miejsce na podium, co jest potwierdzeniem tego, że należą do czołówki drużyn z naszego województwa.

Więcej…
 
Otwarte Szachowe Mistrzostwa Powiatu Świdwińskiego

OTWARTE SZACHOWE MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIDWIŃSKIEGO   W kat. Junior

1.Organizatorzy turnieju:

-Uzdrowisko Połczyn-Zdrój

- Starostwo Powiatowe w Świdwinie

-Urząd Miejski w Połczynie - Zdroju

- Klub Szachowy „Caissa” Połczyn - Zdrój

Więcej…
 
Podsumowanie akcji ,,Bezpieczne Ferie 2017’’
DSCN0292

Przedmiotem nadzoru Państwowej Inspekcji Sanitarnej była organizacja wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie zimowej przerwy od obowiązków szkolnych, w tym stan sanitarny obiektów przeznaczonych do ich wypoczynku. Od początku trwania ferii prowadzony był wzmożony nadzór nad stanem higieniczno-sanitarnym obiektów służących do obsługi podróżnych z uwzględnieniem punktów gastronomicznych, obiektów świadczących usługi hotelarskie i parku wodnego wraz z bazą żywieniową. Szczególnym nadzorem objęto obiekty, w których wypoczywały dzieci i młodzież. Problematyka kontroli obejmowała również warunki sanitarne przy produkcji i dystrybucji posiłków w tych obiektach.

Więcej…
 
„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” w Świdwinie
DSC_7376

Dzień 1 marca został ustanowiony świętem państwowym - Narodowym Dniem Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Jest to święto honorujące i upamiętniające żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 – 1963 w obrębie przedwojennych granic Rzeczpospolitej Polskiej. W dniu 26.02.2017 roku odbyła się już V edycja projektu Fundacji Wolność i Demokracja pod nazwą „Tropem Wilczym – Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, którego celem jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia oraz propagowanie wiedzy z historii najnowszej. Bieg ten odbył się w ok. 240 miastach w Polsce i poza jej granicami. „Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” odbył się także w Świdwinie. Biegacze wyruszyli 26 lutego 2017 r. o godz. 11:00 z parkingu przy biurze przepustek 21. Bazy Lotnictwa Taktycznego, aby pokonując dystans 1963 m oddać hołd Bohaterom - „Żołnierzom Wyklętym”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 319

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

tremodernizacja

Naszą witrynę przegląda teraz 164 gości