TARGI RYBOMANIA POZNAŃ 2017
DSC_0665

W dniu 19 lutego po raz kolejny, jako szkółka wędkarska, mieliśmy okazję uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Rybomania 2017 w Poznaniu. Na Targi wybraliśmy się dość licznie dzięki pomocy rodziców, bo w grupie 25 osobowej. Spora część dzieci i rodziców była po raz pierwszy na takich targach. Nasz pobyt rozpoczęliśmy od stoiska Wiadomości Wędkarskich, aby w pierwszej kolejności przywitać się z całą redakcją, a w szczególności z Norbertem Stolarczykiem i Józefem Wróblewskim. Następnie odwiedziliśmy naszych stałych jak i nowych sponsorów, którzy nam zaufali i w każdy możliwy sposób starali się wspomóc, w ubiegłym roku, działalność naszej szkółki.

Więcej…
 
MSZA ŚWIĘTA AMAZONEK

am22 lutego o godz. 9.00 w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Świdwinie odbyła się Msza Święta, w szczególności w intencji naszych koleżanek, które zmagają się z trudami walki z chorobą. Modlitwa za członkinie, za ich działalność oraz wzajemną pomoc w walce z chorobą. Msza sprawowana była również w intencji rodzin chorych, którzy potrzebują siły na wspieranie swoich najbliższych w tak trudnym czasie, oraz za koleżanki które tę walkę przegrały.

Więcej…
 
Zrób mammografię na Dzień Kobiet !
mam

Panie, które w 2017 r.  kończą 50 lat właśnie w tym roku wchodzą do Programu, który umożliwia badania bezpłatne i bez skierowania. Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju, wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia. Pamiętajmy, że tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w naszym organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe. Niestety zadowalający wynik poprzedniego badania nie zawsze gwarantuje, że obecnie naszemu zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo – nowotwór piersi. Czasami Kobiety rezygnują z kolejnych badań, ułatwiając tym samym rozwój choroby. Rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na nasze samopoczucie, przez co często zostaje zdiagnozowany zbyt późno.

 

Więcej…
 
„Fundusze Europejskie na tworzenie i rozwój ośrodków wychowania przedszkolnego”

lpiLokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Szczecinku serdecznie zaprasza na  spotkanie informacyjne pn.: Fundusze Europejskie na tworzenie i rozwój ośrodków wychowania przedszkolnego, które odbędzie się 28 lutego br. o godz. 10:00, w sali narad Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. 28 Lutego 16. Celem spotkania informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat aktualnie ogłoszonego naboru wniosków dla działania 8.1 Upowszechnienie edukacji przedszkolnej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego 2014-2020.

Więcej…
 
Oldboje Pametu Świdwin i Ikara Krosino – grali na turnieju HPNO w Białogardzie

18 lutego 2017 roku w Hali Widowiskowo – Sportowej Liceum Ogólnokształcącego im. Bogusława X w Białogardzie odbył się  IX TURNIEJ  HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ OLDBOJÓW o Puchar Starosty Białogardzkiego. Współorganizatorami turnieju było Starostwo Powiatowe w Białogardzie, KS Oldboje Iskra Białogard i Stowarzyszenie Oldbojów Piłki Nożnej „Pomorska Liga Oldbojów”.

Więcej…
 
Turniej Szachowy z cyklu Grand Prix Połczyna - Zdroju

W dniu 19.02.2017 w Centrum Kultury w Połczynie - Zdroju odbyła się druga edycja turnieju szachowego z cyklu Grand Prix Połczyna - Zdroju. W zawodach uczestniczyło 27 zawodników. W turnieju w charakterze zawodnika uczestniczył sędzia I klasy Pan Arkadiusz Korbal ze Szczecina, który wygrał zawody z kompletem 9 punktów.

Więcej…
 
Jamneński Tour Biegowy za nami
Jamneński Tour Biegowy za nami
Dnia 12 lutego 2017 r. odbył się Bieg Walentynkowy , w którym wzięli udział biegacze z KB SPRINT ŚWIDIWN . Był to trzeci bieg w ramach Jamneński Tour Biegowy. Najlepszą zawodniczką w kategorii OPEN KOBIET była nasza mistrzyni kol. Agnieszka Pasieka, która pokonała trasę 10 km w czasie 43 min. 51 sek.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy , życzymy zdrowia i dalszych sukcesów
Wyniki kat. OPEN
BIEG MIKOŁAJKOWY - 5 km
2. Agnieszka Pasieka - 20:57
42. Małgorzata Malinowska - 26:35
57. Marek Wiliński - 21:55
68. Izabela Szczytkowska- Dębowska - 28:51
139. Dariusz Kołakowski - 24:57
194. Marek Szczytkowski - 28:50
BIEG KRÓLI - 7,5 km
2. Agnieszka Pasieka - 31:09
33. Małgorzata Malinowska - 38:03
51. Marek Wiliński - 31:35
161. Dariusz Kołakowski - 38:31
BIEG WALENTYNKOWY- 10 km
1. Agnieszka Pasieka - 43:51
40. Małgorzata Malinowska - 56:09
60. Marek Wiliński - 46:17
155. Tomasz Wojtanowski - 55:43
156. Dariusz Kołakowski - 55:44
IMG_6315Dnia 12 lutego 2017 r. odbył się Bieg Walentynkowy , w którym wzięli udział biegacze z KB SPRINT ŚWIDIWN . Był to trzeci bieg w ramach Jamneński Tour Biegowy. Najlepszą zawodniczką w kategorii OPEN KOBIET była nasza mistrzyni kol. Agnieszka Pasieka, która pokonała trasę 10 km w czasie 43 min. 51 sek.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy , życzymy zdrowia i dalszych sukcesów
Więcej…
 
Złoty medalista z naszego Powiatu!

IMG_3225W Toruniu zakończyły się halowe mistrzostwa Polski U18 i U20 trwające od 11 do 13 lutego b.r. Wśród zawodników z naszych regionów jedynie mieszkaniec pochodzący z naszego Powiatu Wiktor Santkiewicz z Pomeranii Szczecinek zdobył medal i to w dodatku złoty. Nasz 18-sto letni zawodnik w biegu przez płotki na 60 m. w starcie eliminacyjnym osiągnął metę z czasem 7,93 s. (jako jedyny posiadał wynik poniżej 8 sekund).

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 319

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

tremodernizacja

Naszą witrynę przegląda teraz 162 gości