,, Zdrowie człowieka tkwi od pokoleń w tym co ma w głowie i co na stole”

W dniach 23-25 marca 2017 roku miałam możliwość uczestniczenia w eliminacjach centralnych XXI edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności, które odbyły się w Szczecinie. Pomimo, że nie uzyskałam dostatecznej ilości punktów by mieć tytuł finalisty (który między innymi otwiera drogę do podjęcia studiów medycznych), jestem zadowolona ,że mogłam się zmierzyć z tak dużą konkurencją najlepszych uczniów reprezentujących 65 szkół ( LO i techników) z całej Polski.

Więcej…
 
Zaproszenie
ekoland
 
Zaproszenie
starostwo
 
Informacja

Tancerze "Iskry" posiadają ostatnimi czasy bardzo napięty terminarz. Tym razem gościli w Szczecinie na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "O Kwiat Krokusa". Każdy z zawodników pomimo zmęczenia dał z siebie wszystko co zaowocowało świetnymi wynikami podopiecznych Katarzyny Radomskiej.

Więcej…
 
WARSZTATY „MAJSTERKOWO”

28 marca 2017 roku uczniowie Zespołu Placówek Specjalnych w Sławoborzu uczestniczyli  w warsztatach „Majsterkowo” organizowanych przez sieć sklepów Castorama. Podczas warsztatów dzieci poznały strukturę drewna oraz jego właściwości i zastosowanie. Każdy uczestnik samodzielnie tworzył drewnianą skrzynkę na narzędzia lub skrzynię na skarby. Udział w warsztatach obejmował również prezentację multimedialną dotyczącą możliwości wykorzystania materiałów wykonanych z różnych gatunków drewna.

Więcej…
 
Zaproszenie

Zawody biegowe i nordic walking "Po pierwsze zdrowie" 29 kwietnia 2017 r. Świdwin

Więcej…
 
Zaproszenie

Zapraszamy kibiców z Połczyna-Zdroju i okolic na ostatnie spotkanie połczyńskich siatkarzy w sezonie 2016/2017. Do Połczyna przyjedzie aktualny lider w tabeli III Ligi Mężczyzn - Espadon Szczecin. W pierwszym spotkaniu rozegranym w Szczecinie podopieczni Wojciecha Halca po zaciętym boju zwyciężyli 3:2.

Więcej…
 
Zaproszenie
Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu pozyskiwania środków                      z PROW 2014-2020
Lokalna Grupa Działania –„Powiatu Świdwińskiego” zaprasza mieszkańców Powiatu Świdwińskiego do udziału w szkoleniu „Projekty Grantowe”  dot. podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego przez społeczność”.
Szkolenie odbędzie się w dniu 12.04.2017r.  ( Środa )  o godz. 10:00
w  Sali Konferencyjnej Starostwa  Powiatowego ,ul. Mieszka I 16
UWAGA!!!!
BENEFICJENT KTÓRY BRAŁ UDZIAŁ W SZKOLENIU,  INDYWIDUALNYCH KONSULTACJACH ORAZ  PODDANNO  WERYFIKACJI KOMPLETNY WNIOSEK, PRZED JEGO ZŁOŻENIEM MOŻE UZYSKAĆ  ----  5 pkt.
Udział w szkoleniu jest bezpłatny.
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń.
Korzystanie z usług doradczych organizowanych przez LGD, w tym udział                 w szkoleniach, jest brane pod uwagę podczas oceny wniosku o przyznanie pomocy.
Zainteresowanych udziałem w szkoleniu prosimy o kontakt z Biurem LGD –„Powiatu Świdwińskiego” – tel. 94 365 00 88, 530 465 697 lub 723 319 975
plakat lgdZapraszamy na bezpłatne szkolenia z zakresu pozyskiwania środków z PROW 2014-2020
Lokalna Grupa Działania –„Powiatu Świdwińskiego” zaprasza mieszkańców Powiatu Świdwińskiego do udziału w szkoleniu „Projekty Grantowe”  dot. podziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego przez społeczność”.Szkolenie odbędzie się w dniu 12.04.2017r.  ( Środa )  o godz. 10:00
w  Sali Konferencyjnej Starostwa  Powiatowego ,ul. Mieszka I 16
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 2 z 319

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

tremodernizacja

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości