• DB function failed with error number 1194
    Table 'jos_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=SELECT guest, usertype, client_id FROM jos_session WHERE client_id = 0
Orlik 2012
piątek, 18 września 2009 10:41

„Moje boisko – ORLIK 2012” przy Zespole Szkół Rolniczych CKP

im. S. Żeromskiego

ul. Szczecińska 88 w Świdwinie

orlik2012_logo

Kompleks sportowo – rekreacyjny wykonany  przez samorząd Powiatu Świdwińskiego w ramach rządowego programu „Moje Boisko - Orlik 2012”, o łącznej powierzchni 3060,40 m2. Składa się z:

• boiska do piłki nożnej z nawierzchnią ze sztucznej trawy – pow. 1860 m2,
  • boiska do siatkówki i koszykówki z nawierzchnią poliuretanową – pow. 613,11 m2.

Prace związane z realizacją inwestycji  pod nazwą „Moje Boisko – Orlik 2012” rozpoczęto dnia 2 września 2008 r. a zakończono w  maju 2009 r.

Całkowita wartość inwestycji wyniosła 1 241 317,21 zł (milion dwieście czterdzieści jeden trzysta siedemnaście tysięcy 21/100). Budowa boisk sfinansowana została z trzech źródeł – 333 tys. zł z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego, drugie tyle przekazało Ministerstwo Sportu i Turystyki, a pozostałą część stanowiły środki własne powiatu.

Ogólnodostępny i nieodpłatny kompleks sportowo – rekreacyjny skierowany do mieszkańców Powiatu Świdwińskiego, zarządzany jest przez Zespół Szkół Rolniczych CKP im. S. Żeromskiego przy ul. Szczecińskiej 88 w Świdwinie.

Zobacz dokładną lokalizację obiektu na mapie >>

Regulamin Kompleksu Boisk Sportowych Orlik, wraz z godzinami otwarcia >>

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Unable to save result set in /usr/local/apache/www/htdocs/powiatswidwin.drv.pl/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 223