Błąd
  • DB function failed with error number 1194
    Table 'jos_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=SELECT guest, usertype, client_id FROM jos_session WHERE client_id = 0
Zostań rodziną zastępczą
czwartek, 24 października 2013 13:24
zostan

„…dziecko dla pełnego i harmonijnego rozwoju swojej osobowości powinno wychowywać się w środowisku rodzinnym, w atmosferze miłości, szczęścia i zrozumienia.”

(Konwencja o Prawach Dziecka)


Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdwinie poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziny zastępczej dla dzieci, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w rodzinach naturalnych.

Dzieciom, które nie mogą liczyć na bezpieczeństwo i miłość w swoich rodzinach pragniemy znaleźć środowisko zastępcze.
Poszukujemy osób, które zapewnią osamotnionym i osieroconym dzieciom opiekę, bezpieczeństwo, swobodny rozwój, a przede wszystkim stworzą im prawdziwy dom.
Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego Centrum, gdzie uzyskają Państwo szczegółowe informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania związane z pełnieniem funkcji rodziny zastępczej.

ZAPRASZAMY

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdwinie
ul. Koszalińska 12
78-320 Połczyn-Zdrój
tel.094-36-64-848
email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

tremodernizacja


Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Unable to save result set in /usr/local/apache/www/htdocs/powiatswidwin.drv.pl/libraries/joomla/database/database/mysql.php on line 223