Targi Edukacyjne 2017
piątek, 03 marca 2017 17:19
DSC_7529

Dnia 02.03.2017r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego w Świdwinie odbyły się prezentacje uczelni wyższych. Była to już VII edycja tego typu imprezy. Naszymi gośćmi byli: Politechnika Koszalińska, Uniwersytet Szczeciński, Centrum Nauki i Biznesu „Żak”, Szkoła Biznesu, Wydział Przedsiębiorczości w Gryficach, Akademia Pomorska w Słupsku i wiele innych. Ten dzień przeminął w bardzo miłej atmosferze, wielu uczniów zaczerpnęło ciekawych rad na temat dalszego kształcenia i rozwijania się. Pozwoliło to również na zapoznanie się z wymaganiami różnych uczelni. Dla jednych okazywały się one proste, a niektórych zmotywowały do jeszcze większej pracy. Największym atutem było to, że gościliśmy również studentów, od których można było się dowiedzieć, jak przebiegają dane zajęcia i poznać cząstkowo wymagania wykładowców.

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie, przy którym można było zmierzyć ciśnienie swojej krwi. Uczniowie i nauczyciele mogli poćwiczyć swoje umiejętności w strzelaniu przy stoisku Elitarnego Studium Służb Ochrony „Delta” w Koszalinie. Osoba, która podjęła się tego zadania otrzymywała pistolet, którym to musiała jak najcelniej trafić w punkty, które znajdowały się przed nią.

O tym jak wygląda dalsza droga edukacyjna przekonał się każdy, kto brał udział w tej ciekawej imprezie. Ten dzień wywołał w naszych uczniach refleksje na temat dalszej przyszłości. Miejmy nadzieję, że każdy spełni swoje marzenia i w przyszłości dostanie upragnioną pracę.

Pragnęlibyśmy złożyć ogromne podziękowania dla uczelni, które gościły u nas w tym dniu, za chęć i pomoc w podjęciu jednego z trudniejszych wyborów w naszym życiu. Dziękujemy również Dyrekcji naszej szkoły i uczniom za organizację tego wydarzenia.

 

Paulina Zagożdżon kl.III c

 

 

 

Nowa strona www

Szpital w Połczynie-Zdroju

Reklama
Jakich informacji szukasz na naszej witrynie?
 

Szukaj na stronie

tremodernizacja

Naszą witrynę przegląda teraz 39 gości