Mistrzostwa Regionu A Szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt w piłce ręcznej
poniedziałek, 10 kwietnia 2017 15:53

Dnia 31.03. 2017 r. w ZSR CKP w Świdwinie odbyły się Mistrzostwa Regionu A Szkół ponadgimnazjalnych dziewcząt w piłce ręcznej. W zawodach startowały 4 drużyny. VI LO Koszalin, ZSP Białogard, ZS Szczecinek, ZSR CKP Świdwin. W wyniku losowania w pierwszym meczu zagrała drużyna ze Szczecinka z drużyną ze Świdwina, mecz zakończył się wygraną zespołu świdwińskiego, który zagrał w finale z drużyną z Koszalina. W meczu finałowym, po zaciętej pierwszej połowie zwycięsko wyszła szkoła z Koszalina i to ona pojedzie na Mistrzostwa województwa.

Wyniki końcowe:

I- VI LO KOSZALIN,

II- ZSR CKP ŚWIDWIN,

III- ZSP SZCZECINEK,

IV- ZSP BIAŁOGARD.

Naszą Szkołę reprezentowały następujące uczennice:

Renata Płuciennik, Klaudia Ciołak, Dominika Kotyla, Natalia Kasprzak, Kasia Knapik, Klaudia Stańczak, Irena Maląg, Sara Wiśniewska, Sara Franas, Ola Brycka, Weronika Paplińska, Marcelina Biskupska.

Opiekun drużyny:

Katarzyna Kotula